Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
Enemies In-LawRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0