Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
FlightRated ★ 2.5
The GuiltyRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0