Movies
Ratings
424
Beauty and the BeastRated ★ 1.5- The Perfect FishplateRated ★ 2.5
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 0.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 1.5
MartyrsRated ★ 2.5
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0