Titles you rated
Love & DeathRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.5
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.0
The StaircaseRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0