Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 1.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
- Princess AgentsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0- Korean Ghost StoriesRated ★ 0.5
UnfairRated ★ 2.0
Princess LuluRated ★ 0.5
Queen of AhyunRated ★ 0.5
Older SisterRated ★ 1.5- Little WomenRated ★ 0.5
Cinderella ManRated ★ 0.5
Bad FamilyRated ★ 0.5