Series
Ratings
66
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5