Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 5.0- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0- InsomniaRated ★ 3.5
- Tiny PlanetRated ★ 3.0
- Oink OinkRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0- Let’s Leaven!Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0