Titles you rated
The WalkRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 4.0- EclipseRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0