Titles you rated
Slayers RevolutionRated ★ 3.5- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 1.0
 
Baby Steps Season 2Rated ★ 3.0- Sky Wizards AcademyRated ★ 1.0
 - Please tell me! Galko chanRated ★ 1.0
 - InuYashaRated ★ 5.0
 - 신 도라에몽Rated ★ 3.0
 - 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
 - DIABOLIK LOVERS MORE, BLOODRated ★ 2.5
 
The Prince of TennisRated ★ 4.0- VALKYRIE DRIVE -MERMAID-Rated ★ 1.0
 
Haruka Nogizaka's Secret Season 2Rated ★ 1.0
Baby StepsRated ★ 3.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 5.0
 - 신 도라에몽Rated ★ 3.0
 - Fairy TailRated ★ 1.0
 - Aria the Scarlet Ammo Double ARated ★ 1.0
 - The Testament of Sister New Devil BURSTRated ★ 1.0
 - 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0