Titles you rated
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
My KingRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
OasisRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0