Titles you rated
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 0.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 0.5
SkylineRated ★ 1.5
PushRated ★ 1.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
SpawnRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 1.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 0.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Bad Boys IIRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 1.5
A Good Day to Die HardRated ★ 1.5