Movies
Ratings
82
300Rated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.5