Titles you rated
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
The Weird Missing Case of Mr. JRated ★ 0.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0