Movies
Ratings
334
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
NerveRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5