Movies
Ratings
575
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Sorry We Missed YouRated ★ 5.0
The Young Girls of RochefortRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0