Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5