Movies
Ratings
769
Loving VincentRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 4.5
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5