Series
Ratings
41
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5