Titles you rated
TenetRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0