Movies
Ratings
80
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5