Movies
Ratings
575
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0