Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
LavaRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0