Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
RetroactiveRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Peter RabbitRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
The Princess SwitchRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5