Titles you rated
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
ReLIFE OVARated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0