Series
Ratings
78
The King: Eternal MonarchRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Black ButlerRated ★ 5.0
Black Butler 2Rated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Hell GirlRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0