Movies
Ratings
30
August RushRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0