Titles you rated
Be with YouRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 4.5
Reality BitesRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
NerveRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5