Movies
Ratings
828
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0