Movies
Ratings
770
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
TangerineRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Shiva BabyRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
An Elephant Sitting StillRated ★ 4.0
One Fine MorningRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 3.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0