Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
StardustRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0