Series
Ratings
62
Page TurnerRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5- Dance AcademyRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5