Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 3.5
FetishRated ★ 0.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Crimson PeakRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
LetoRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
Wild at HeartRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
WakefieldRated ★ 3.5
Call BoyRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 2.5