Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
Love, SimonRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 2.5
RageRated ★ 2.5