Series
Ratings
89
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5