Movies
Ratings
597
MiseryRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 2.5
DittoRated ★ 1.0
The HuntRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 1.5
Someone You LovedRated ★ 1.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.0
The Six Triple EightRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
Better DaysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.5