Movies
Ratings
520
Don't Look UpRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 1.5
Once in a SummerRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 1.5
A Silent VoiceRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5