Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Ballad of a SoldierRated ★ 1.0
Ivan's ChildhoodRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
Port ArthurRated ★ 3.0
IdaRated ★ 2.0
GloryRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
Four Days of Snow and BloodRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 3.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5