Titles you rated
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- KemonozumeRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5