Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 1.5
Operation ProposalRated ★ 0.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
Queen InsooRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- My Bratty PrincessRated ★ 3.5
My Fair Princess 2Rated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0