Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 2.5
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
The GrudgeRated ★ 2.5
Piranha 3DDRated ★ 2.5
4th Period MysteryRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0