Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
The Remains of the DayRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The ApprenticeRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 2.0