Titles you rated
White CollarRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 3.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5