Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5