Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Lee Su-geun: The Sense CoachRated ★ 2.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Change Days Season 1Rated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.5