Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0