Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 1.0
SakuranRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 1.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
Meet the RobinsonsRated ★ 4.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 0.5
DogvilleRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Fantasia 2000Rated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0