Series
Ratings
25
The BoysRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5