Titles you rated
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 태권왕 강태풍Rated ★ 3.5
- Burning-Eyed ShanaRated ★ 4.0
- Nekketsu Saikyo GosaurerRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.5
RobberRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 3.0- Dragon LeagueRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 3.0
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5- Burn! Top StrikerRated ★ 4.5
Darker Than Black: GaidenRated ★ 3.5
Darker Than Black: Gemini of the MeteorRated ★ 3.5
BartenderRated ★ 4.0