Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 0.5
Bad GuyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 0.5