Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5- The SniperRated ★ 0.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 1.0
PeninsulaRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5